Zapraszamy do umieszczania swoich utworów na muzobazar.pl
Twój koszyk jest jeszcze pusty, nie możesz się zdecydować? Zakupiłeś utwór? Sprawdź status swojej transakcji.
Lista Przebojów - Zakończona

Sebastian Krupa

"Pytanie" to trzeci singiel Sebastiana Krupy. Piosenka przedstawia przemyślenia 22 latka dotyczące sensu życia.
Jest to wyjątkowy utwór o unikatowym stylu. Głębokie przesłanie oraz tajemniczy beat być może wpłynie na sposób postrzegania świata przez słuchacza i skłoni go do refleksji. W podkład piosenki wchodzą przeróżne instrumenty: od syntezatorów, fagot, po chińskie erhu.

Sebastian Krupa promuje utwory poprzez filmy na swoim kanale YouTube, oraz w mediach społecznościowych. Można zauważyć, że każda z trzech piosenek, które zostały przez niego dotychczas wydane, różni się stylistycznie, a nawet i gatunkowo. 22 letni autor tekstów i muzyki poprzez swój najnowszy singiel "Pytanie", zapowiada różnorodność stylistyczną jaką będzie można u niego usłyszeć w 2023 roku.

Sebastian Krupa - Ur. 18 grudnia 1999 roku w Warszawie. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie trąbki. Wokalista pracuje nad własnym repertuarem pisząc teksty, komponując i produkując beaty. W jego utworach będzie można dostrzec gatunki takie jak pop, rock, R&B/rap, czy muzykę elektroniczną. Poza swoimi utworami, artysta interesuje się zróżnicowanym repertuarem - począwszy od piosenek aktorskich, popu, po muzykę klasyczną.


Bądź pierwszym, który dowie się, kiedy pojawią się nowe utwory.

Kanały Płatności
Twoja opinia